Kümmekond aastat võrdlesime 4 parimat Wrike’i alternatiivi: siin on tagasi tähendasid sõnad “koostööplatvorm” ja “ülesannete haldamise tööriistad” meile väga vähe. Enamik inimesi mõtleks tõenäoliselt Exceli või Gantti diagrammidele.
Täna saab aga loetleda vähemalt paar populaarset ülesannete haldamise äppi ja koostöötööriista , mis on juba mõnda aega kasutusel olnud. Tõenäoliselt kasutab teie ettevõte neid praegu.
Koostööturg on tohutu, teenides üle 12 miljardi dollari tulu ja julgustades tulevikuennustusi.
Ja kuigi Wrike ei pruugi olla esimene rakendus, mis sellel maastikul meelde tuleb (kindlasti mitte enne Slacki või Trellot), on see üks selle valdkonna teerajajaid.
Nagu kõik pioneerid, on ka Wrike pidevalt väljakutseid esitanud samale turule teenindavad konkurendid. Selles artiklis käsitleme Wrike’i lemmikalternatiive, mis kõrvaldavad mõned selle puudused.
Mis on Wrike?
Mis on Wrike
2006. aastal asutatud Wrike on projektijuhtimise tarkvaratööstuse varajane meister. Rakendus võitis Pariisis toimunud Le Web 3 konverentsil B2B kategoorias peaauhinna, mis oli selle avalik debüüt.
Wrike oli peaaegu seitse Võrdlesime 4 parimat Wrike’i alternatiivi: siin on aastat kasutuses, enne kui sai 2012. aastal 1 miljon dollarit ingliraha. Kolm aastat hiljem tagas rakendus uue investeeringuga veel 15 miljonit dollarit.
2021. aasta jaanuaris pidi Wrike’i omandama Ameerika rahvusvaheline ettevõte Citrix Systems, millel on üle 400 000 kasutaja üle maailma. Omandamine viidi lõpule märtsis ja lõppsummaks kujunes 2,25 miljardit dollarit.
Funktsioonide osas on
Wrike tuntud oma minimalistliku kasutajaliidese poolest, mis on jagatud kahte kategooriasse: koostöö ja projektijuhtimine. See aitab meeskondadel jälgida ülesandeid Gantti diagrammide, Kanbani tahvlite ja eelehitatud mallide kaudu.
Üks populaarsemaid Wrike’i funktsioone on kohandamine, mis muudab rakenduse iga meeskonna jaoks erinevaks: turundus, müük, rahandus jne – nii et iga meeskond tunneb end rakenduse liidest kasutades koduselt.
Kirjuta hinnakujundus
Hinnakujunduse osas osta hulgi-sms-teenust pakub Wrike nelja plaani: tasuta, professionaalne (9,80 dollarit kasutaja kuus), äri (24,80 dollarit kasutaja kuus) ja ettevõte (hind päringu alusel).
Tasuta plaan võimaldab kuni viit kasutajat, kuid rakenduse funktsionaalsuse osas on mõned olulised piirangud. Näiteks ei saa te selliseid täiustatud integratsioone nagu Exceli või RSS-iga. Samuti on teil piiratud 2 GB salvestusruumi.
Aruandemallid, kalendrid, Salesforce’i integreerimine ja aja jälgimine käivituvad äriplaaniga, mis on samuti märgitud kõige populaarsemaks. Kui valite äriplaani, saate seda kohandada vastavalt rakendust kasutavale meeskonnale. Näiteks on teil Wrike for Marketers plaan, mis pakub Adobe Creative Cloudi laiendust, mis turundajatele kasulik on.
Kas soovite mõnda sarnast
tööriista vaadata? Heitke pilk meie artiklile:
15 parimat organisatsioonirakendust, mis aitavad teid organiseerida ja suurendada tootlikkust 2024 aastal
Parimad Wrike’i 12 best online shopping websites in 2024 alternatiivid: kuidas me neid võrdlesime?
Otsuse tegemiseks kasutasime iga selles loendis olevat rakendust vähemalt kaks nädalat. Selle aja jooksul võtsime arvesse järgmisi asju:
Kasutuslihtsus: 2024 aastal
on B2B-rakenduste beb directory jaoks kõik sujuv ja selge kasutajaliides. Peate teadma, kus kõik on, ja õppimiskõver ei saa olla liiga järsk, sest soovite võimalikult kiiresti tööle hakata.
Meeskonna suhtlusfunktsioonid: kas grupivestluse kogemus on sujuv ja intuitiivne? Kas saate inimesi märgistada, vestlusest otsida, kogu vestlusajaloole juurde pääseda? Kõik need asjad on kiire tempoga ettevõtluskeskkonnas üha olulisemad.
Hinnakujundus: paar dollarit kasutaja kohta ei pruugi tunduda palju, kuid need kulud võivad kiiresti suureneda, kui teil on suurem meeskond. Hindasime hoolikalt, mida iga tööriistaga teie makstava hinna eest saate.
Ohutus: teie ettevõtte andmed ei saa kunagi olla piisavalt turvalised. Soovite omada täielikku kontrolli suhtlusprotsessi üle, et vältida andmetega seotud rikkumisi ja muid ohutusprobleeme.
Täiustatud suhtlus:
Eriti kui teie meeskond töötab eemalt , võib teil vaja minna selliseid funktsioone nagu videokõned, ekraani jagamine ja suurte failide jagamine. Kõik need rakendused ei paku neid täiustatud funktsioone.
Nüüd asume 2024. aasta Wrike’i alternatiivide parimate valikute juurde!
Wrike vs Brosix
Wrike vs Brosix
Erinevalt Wrike’ist on Brosix seotud suhtlusega: teil pole arvutustabeleid ega Gantti diagramme.
Brosixiga saate aga sujuva
Ja piiranguteta vestluskogemuse . Saate üles laadida piiramatus suuruses faile ja otsida kogu (jah, kogu ) vestlusajaloost nii märksõna kui ka kuupäeva järgi. Seega, kui te ei mäleta täpselt kasutatud sõnu ja fraase, saate otsida vestlust selle põhjal, millal see teie arvates toimus.
Kui jõuate täpsemate funktsioonide juurde, hakkab Brosix tõeliselt särama. See võimaldab teil korraldada videokõnesid ekraani jagamise seanssidega, kus teine kõneosaline saab teie töölauda juhtida. Ja kui soovite viia oma aruandluse ja ideede jagamise järgmisele tasemele, saate kasutada tahvli funktsiooni, mis toob teie esitlustele uue mõõtme.
Teine valdkond kus
Brosix ületab Wrike’i (ja paljud teised selles nimekirjas), on ohutus. Brosix annab teile täieliku kontrolli kogu oma sidevõrgu üle veebijuhtimispaneeli kaudu . Kogu suhtlus on otsast lõpuni krüpteeritud, nii et te ei pea muretsema andmetega seotud rikkumiste pärast.
Brosixi hinnakujundus
Mis puutub hinnakujundusse, siis Brosix pakub kolme plaani vahel, mille vahel valida: Startup (tasuta), Business (4 dollarit kasutajat kuus) ja Premium (6 dollarit kasutajat kuus). Kõik need hinnad viitavad iga-aastastele tellimustele, nii et äri- ja Premium-paketid on kuutellimuste puhul veidi kallimad (vastavalt 5 dollarit kasutajat kuus ja 8 kasutajat kuus).
Tasuta pakett on piiratud ainult kolme kasutajaga, kuid saate siiski täieliku kontrolli kasutajakontode ja mõnede täiustatud funktsioonide, näiteks tahvli üle. Premium-pakett on märgitud kui “parim väärtus” ja see pakub piiramatuid kasutajakontosid, ekraani jagamist, video- ja helivestlust ning kõiki muid täiustatud suhtlusfunktsioone.
Esmapilgul on Wrike ja Asana silmatorkavalt sarnased, kuid nende kahe vahel on olulisi erinevusi, mis võivad panna teid ühe või teise võimaluse poole kalduma.
Esimene erinevus on andmete visualiseerimine ja ülesannete planeerimine. Kuigi Wrike Gantti diagrammist on saanud peaaegu rakenduse kaubamärk, pole Asanal Gantti diagrammi loomulikku valikut. Nad pakuvad integratsiooni rakendusega nimega Instagantt, et see oleks võimalik.